سردار جلالی در نشست تخصصی پدافند غیرعامل در صنعت حمل و نقل هوایی عنوان کرد

تقویت اجرای دستورالعمل‌های پیشگیرانه پدافند سایبری در حوزه هوایی

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه امروز در حوزه هوایی کشور اهمیت لایه های سایبری روزبه روز افزایش می یابد، خاطرنشان نمود: در همین راستا می بایست الگوهای پدافند سایبری نیز در این زیرساخت کلیدی مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

پیام مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت نکو­داشت هفته پدافند غیرعامل

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی در پیامی فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل (۴ تا۱۱ آبان۱۴۰۱ ) را به تمامی فعالان این عرصه علی الخصوص همکاران مدیریت ایمنی، بهداشت، محیط زیست و پدافند غیرعامل بنادر و ارگانهای دریایی کشور تبریک گفت و تاکید کرد: پدافند غیرعامل در تمام دستگاه ها، مسئله ای حائز اهمیت است که زیرساخت های توسعه را استحکام می بخشد.

کاهش ۳۵ درصدی بارش‌های بهاری

رئیس مرکز ملی اقلیم و مدیریت بحران خشکسالی گفت: از ابتدای بهار تاکنون، متوسط بارندگی‌های کشور حدود ۳۲.۵ میلیمتر بوده است که نسبت به میانگین بارندگی‌های بلندمدت در این بازه زمانی ۵۰ میلیمتر بود بنابراین بارندگی‌های بهار سال جاری نشان‌دهنده کاهش ۳۵ درصدی بارش‌ها نسبت به بلندمدت است.

۱۸ سد مهم کشور همچنان درگیر کاهش موجودی آب هستند

گرچه میزان پرشدگی سد‌های کشور با وجود بارش‌های اخیر، تا دوم اردیبهشت ماه به ۶۲ درصد رسید، اما همچنان ۱۸ سد مهم تامین مصارف شرب و کشاورزی از ابتدای سال آبی جاری (مهرماه ۱۴۰۱) نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ تا ۷۵ درصد کاهش را ثبت کرده‌اند.
اخبار برتر
برگزاری نشست پدافند غیرعامل گمرک
با هدف بررسی اقدامات انجام شده در سال ۱۴۰۱

برگزاری نشست پدافند غیرعامل گمرک

 جلسه پدافند غیرعامل گمرک به منظور بررسی آخرین اقدامات انجام شده در حوزه پدافندی در سال ۱۴۰۱ برگزار گردید.
وام ۴۵۰ میلیونی دولت به متقاضیان نوسازی بافت‌های فرسوده

وام ۴۵۰ میلیونی دولت به متقاضیان نوسازی بافت‌های فرسوده

سرپرست سازمان نوسازی شهر تهران گفت: به متقاضیان نوسازی بافت‌های فرسوده، وام ۴۵۰ میلیون تومانی اعطا می‌شود که ۳۵۰ میلیون تومان آن با نرخ ۹درصد و ۱۵۰ میلیون آن با نرخ ۱۸ درصد خواهد بود.
نشریات